Govorilne ure 2016/17

  Priimek in ime profesorja/profesorice ZA STARŠE ZA DIJAKE
1. BABIČ VREČAR Irena Četrtek, 13.15 – 14.00 Torek, 8.50 -9.35
2. BIZJAK Blanka Ponedeljek: 11.35 – 12. 20 Torek: 10.45 – 11.30
3. BOBIČ Martina Petek 9.40 – 10.25 torek 8.50 – 9.35
4. BULOG Olga Ponedeljek 10.45-11.30 Četrtek10.45-11.30
6. CEPUDER SEDMAK Jasna Sreda 14.50 – 15.35 Torek 9.40 – 10.25
7. ČIBEJ ŽAGAR Barbara Četrtek, 11.35-12.20 Sreda, 8.50-9-35
8. DAMJAN Jasna Ponedeljek, 9.40-10.25 Četrtek, 11.35-12.20
9. IZGORŠEK BRADEŠKO Mojca Petek, 11.35 – 12.20 Ponedeljek, 12.25 – 13.10
10. JAKOVINA Vida Petek: 10.45 – 11.30 Četrtek: 10.45 – 11.30
11. JANKOVIČ Jerneja    
12. JEVŠEK Jasna Torek, 10.45 – 11.30 Četrtek, 11.35 – 12.20
13. KAPUS Sergej                                            Sreda, 9.40 – 10.25 Petek, 12.25 – 13.10
14. KATANEC Sandra Torek, 9.40 – 10.25 Sreda, 12.25 – 13.10
15. KAVZAR Borut Sreda, 8. do 8.45 Sreda, 8.50 do 9.35
16. KERŠEVAN Nastja Sreda, 9.40 do 10.25 Ponedeljek,10.45 do 11.30
17. KOŽELJ KSENIJA Petek, 9.40 – 10.25 Četrtek, 11.35 – 12.20
18. KRESEVIČ SKELA Alenka Torek: 11.35 - 12.20 Torek: 12.25 - 13.10
19. LEVIČAR Stanislav Ponedeljek od 11.35 do 12:20 Torek od 11.35 do 12:20
20. MAČEK Damjana Torek, 12.25-13.10 Torek, 13.15-14.00
19. MALEJ KUNAVER Barbara Petek od 11.35 do 12.20 Četrtek od 14.05 do 14.15
20. MALUS Katja Torek od 9.40 do 10.25 Sreda od 12.25 do 13.10
21. MANDIČ Davor Torek, 9.40 – 10.25   Ponedeljek, 9.40 – 10.25
22. MIHELIČ Ludvik Ponedeljek, 11.35-12.20 Četrtek, 9.40-10.25
23. MOVRIN Lidija Petek od 11.35 do 12.20 Ponedeljek,12.25–13.10
24. NADU Tanja Sreda, 11.35–12.20 Ponedeljek, 10.45–11.30
25 PERUŠ Irena Sreda 10.45-11.30 Sreda 7.15 do 8.00
26. PUŠNAR DOBNIKAR Saša Sreda, 13.15 do 14.00 Torek od 12.25 do 13.10
27. RAZPOTNIK Dušan Torek, ob 11.35 Sreda ob 11.35
28. RESMAN Mojca Torek od 9.40 do 10.25 Petek 11.35 do 12.20
29. SEDLAR Danijela Petek od 12.25 do 13.10 Torek od 11.35 do 12.20
30. ŠKOFIČ Jurka Sreda 12.25 - 13.10 Ponedeljek 11.35 - 12.20
31. ŠTAJER Andreja Torek 11.35-12.20 Sreda 12.25-13.10
32. UPALE Barbara Torek od 11.35 do 12.20 Četrtek od 10.45 do 11.30
33. VIDMAR MANDIČ Breda Torek od 13.15 do 14.00 Sreda od 12.25 do 13.10
34. ZORIĆ Maja Četrtek od 9.40 do 10.25 Torek od 12.25 do 13.10
35. ZULE Eva                                          Sreda od 9.40 do 10.25 Torek od 13.15 do 14.00
36. ŽITNIK Jan Sreda od 11.35 do 12.20 Četrtek od 11.35 do 12.20

Vpis - informacije za osnovnošolce
 

Vpis - informacije za starše



  Spletna učilnica

Safe.si

 

Konzorcij strokovnih gimnazij  

 

Koledar

Marec 2017

<< februar 2017
april 2017 >>
  • Pon
  • Tor
  • Sre
  • Če
  • Pet
  • Sob
  • Ned
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31