Govorilne ure
Dopoldanske govorilne ure so v tednih, ko ni popoldanskih.
Med dopoldanskimi govorilnimi urami so učitelji praviloma v zbornici in so dosegljivi tudi na telefonski številki zbornice: 01 200 67 33.
Popoldanske govorilne ure za starše so vsako drugo sredo v mesecu od 17.00 do 18.30. Oktobra, decembra, februarja in junija ni popoldanskih govorilnih ur.
V letošnjem šolskem letu bodo trije roditeljski sestanki.
Ime in priimek profesorja/profesorice | ZA STARŠE | ZA DIJAKE | |
1. | Suzana Andoljšek | sreda, 8.50–9.35 | četrtek, 9.40–10.25 |
2. | Špela Avbelj | torek, 11.35–12.20 | ponedeljek, 9.40–10.25 |
3. | Blanka Bizjak | torek, 12.25–13. 10 | četrtek, 10.45–11.30 |
4. | Marko Blatnik | četrtek, 12.25–13.10 | četrtek, 12.25–13.10 |
5. | Martina Bobič | sreda, 12.25–13.10 | torek, 8.50–9.35 |
6. | Jasna Damjan | sreda, 10.45–11.30 | torek, 12.25–13.10 |
7. | Jaka Delčnjak | četrtek, 10.45–11.30 | četrtek, 9.40–10.25 |
8. | Danilo Flisar | po dogovoru | po dogovoru |
9. | Barbara Hvala Pelicon | sreda, 11.35–12.20 | petek, 11.35–12.20 |
10. | Demará Ivanič | po dogovoru | po dogovoru |
11. | Mojca Izgoršek Bradeško | sreda, 10.45–11.30 | ponedeljek, 12.25–13.10 |
12. | Vida Jakovina | torek, 11.35–12.20 | petek, 9.40–10.25 |
13. | Jerneja Jankovič | četrtek, 10.45–11.30 | torek, 9.40–10.25 |
14. | Jasna Jevšek | petek, 11.35–12.20 | četrtek, 11.35–12.20 |
15. | Sergej Kapus | ponedeljek, 12.25–13.10 | petek, 12.25–13.10 |
16. | Borut Kavzar | ponedeljek, 13.15–14.00 | petek, 11.35–12.20 |
17. | Goran Kodelja | sreda, 9.40–10.25 | četrtek, 11.35–12.20 |
18. | Gregor Koler | petek, 12.25–13.10 | torek, 8.50–9.35 |
19. | Ksenija Koželj | četrtek, 9.40–10.25 | ponedeljek, 9.40–10.25 |
20. | Simona Kralj | sreda, 10.45–11.30 | ponedeljek, 10.45–11.30 |
21. | Alenka Kresevič Skela | sreda, 9.40–10.25 | četrtek, 10.45–11.30 |
22. | Urška Kržišnik | torek, 8.00–8.45 | petek, 8.50–9.35 |
23. | Stanislav Levičar | četrtek, 11.35–12.20 | petek, 11.35–12.20 |
24. | Damjana Maček | torek, 8.00–8.45 | torek, 8.50–9.35 |
25. | Barbara Malej Kunaver | sreda, 8.50–9.35 | četrtek, 10.45–11.30 |
26. | Katja Malus | četrtek, 11.35–12.20 | četrtek, 10.45–11.30 |
27. | Davor Mandič | četrtek, 11.35–12.20 | ponedeljek, 11.35–12.20 |
28. | Tanja Manfreda | torek, 11.35–12.20 | sreda, 10.45–11.30 |
29. | Jerneja Marojević | sreda, 10.45–11.30 | ponedeljek, 9.40–10.25 |
30. | Elena Marulc | četrtek, 10.45–11.30 | torek, 10.45–11.30 |
31. | Ludvik Mihelič | sreda, 13.15–14.00 | sreda, 10.45–11.30 |
32. | Lidija Movrin | torek, 9.40–10.25 | sreda, 8.50–9.35 |
33. | Tanja Nadu | sreda, 11.35–12.20 | torek, 9.40–10.25 |
34. | Irena Peruš | četrtek, 10.45–11.30 | sreda, 13.15–14.00 |
35. | Mateja Pogorelc | četrtek, 12.25–13.10 | petek, 10.45–11.30 |
36. | Barbara Pristov | četrtek, 11.35–12.20 | četrtek, 10.45–11.30 |
37. | Saša Pušnar Dobnikar | torek, 8.50–9.35 | sreda, 8.50–9.35 |
38. | Martin Rajgelj | sreda, 10.45–11.30 | petek, 11.35–12.20 |
39. | Dušan Razpotnik | petek, 11.35–12.20 | sreda, 11.35–12.20 |
40. | Mojca Resman | četrtek, 8.50–9.35 | sreda, 11.35–12.20 |
41. | Erika Smrekar | sreda, 10.45–11.30 | sreda, 11.35–12.20 |
42. | Špela Šenica | petek, 12.25–13.10 | petek, 13.15–14.00 |
43. | Albina Škerbinc | ponedeljek, 11.35–12.20 | sreda, 9.40–10.25 |
44. | Andreja Štajer | ponedeljek, 10.45–11.30 | četrtek, 10.30–11.30 |
45. | Marina Trampuš | torek, 10.45–11.30 | petek, 10.45–11.30 |
46. | Barbara Upale | četrtek, 10.45–11.30 | četrtek, 11.35–12.20 |
47. | Filipina Velikanje | petek, 10.45–10.20 | petek, 11.35–12.20 |
48. | Breda Vidmar Mandič | četrtek, 11.35–12.20 | ponedeljek, 10.45–11.30 |
49. | Mitja Vöröš | četrtek, 11.35–12.20 | četrtek, 10.45–11.30 |
50. | Sabina Zidanšek | ponedeljek, 9.40–10.25 | sreda, 12.25–13.10 |
51. | Eva Zule | petek, 10.45–11.30 | sreda, 10.45–11.30 |
52. | Jan Žitnik | sreda, 7.15–8.00 | sreda, 7.15–8.00 |