Ekonomska šola Ljubljana

Dopoldanske govorilne ure so v tednih, ko ni popoldanskih govorilnih ur. Med dopoldanskimi govorilnimi urami so učitelji praviloma v zbornici in so dosegljivi tudi na telefonski številki zbornice 01/200 67 33. Popoldanske govorilne ure za starše so vsako drugo sredo v mesecu od 17.00 do 18.30. V mesecu oktobru, februarju in juniju ni popoldanskih govorilnih ur. V letošnjem šolskem letu so trije roditeljski sestanki.

Priimek in ime

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Babič Vrečar Irena

četrtek, 12.25–13.10

torek, 11.35–12.20

Bizjak Blanka

petek, 8.45–9.35

ponedeljek, 11.35–12.25

Bobič Martina

petek, 9.40–10.25

sreda, 8.50–9.35

Bulog Olga

ponedeljek, 9.40–10.25

petek, 10.45–11.30

Cepuder Sedmak Jasna

ponedeljek, 13.15–14.00

ponedeljek, 14.55–15.40

Čibej Žagar Barbara

sreda, 14.05–14.50

četrtek, 11.35–12.20

Damjan Jasna

ponedeljek, 8.50–9.35

četrtek, 12.25–13.10

Flisar Danilo

po dogovoru

po dogovoru

Izgoršek Bradeško Mojca

torek, 13.15–14.00

petek, 13.15–14.00

Jakovina Vida

četrtek, 8.50–9.35

sreda, 8.50–9.45

Jankovič Jerneja

torek, 10.45–11.30

četrtek, 10.45–11.30

Jevšek Jasna

četrtek, 10.45–11.30

sreda, 11.35–12.20

Kapitler Hana

ponedeljek, 11.35–12.20

torek, 9.40–10.25

Kapus Sergej

četrtek, 11.35–12.20

torek, 13.15–14.00

Kavzar Borut

petek, 8.45–9.35

petek, 9.40–10.25

Kerševan Nastja

petek, 9.40–10.25

ponedeljek, 9.40–10.25

Koželj Ksenija

ponedeljek, 11.35–12.20

četrtek, 8.50–9.35

Kresevič Skela Alenka

sreda, 10.45–11.30

torek, 10.45–11.30

Kržišnik Urška

torek, 9.40–10.25

torek, 10.45–11.30

Levičar Stanislav

ponedeljek, 14.05–14.50

petek, 8.00–8.45

Maček Damjana

sreda, 9.40–10.25

četrtek, 14.55–15.40

Malej Kunaver Barbara

torek, 10.45–11.30

ponedeljek, 12.25–13.30

Malus Katja

sreda, 14.05–14.50

petek, 12.25–13.10

Mandič Davor

petek, 11.35–12.20

torek, 14.55–15.40

Mencej Rok

sreda, 11.35–12.20

četrtek, 11.35–12.20

Mihelič Ludvik

ponedeljek, 13.15–14.00

torek, 10.45–11.30

Movrin Lidija

ponedeljek, 12.25–13.10

četrtek, 12.25–13.10

Nadu Tanja

ponedeljek, 11.35–12.20

četrtek, 10.45–11.30

Peruš Irena

ponedeljek, 12.25–13.10

torek, 12.25–13.10

Pristov Barbara

ponedeljek, 13.15–14.00

ponedeljek, 14.05–14.50

Pušnar Dobnikar Saša

četrtek, 9.40–10.25

torek, 12.25–13.10

Razpotnik Dušan

petek, 11.35–12.20

petek, 12.25–13.10

Rebernišek Monika

sreda, 11.35–12.20

četrtek, 11.35–12.20

Resman Mojca

ponedeljek, 12.25–13.10

četrtek, 11.35–12.20

Škerbinc Albina

ponedeljek, 9.40–10.25

torek, 11.35–12.20

Štajer Andreja

torek, 8.50–9.35

četrtek, 11.35–12.20

Upale Barbara

petek, 8.50–9.35

četrtek, 9.40–10.25

Velikanje Filipina

petek, 12.25–13.10

četrtek, 8.00–8.45

Vidmar Mandič Breda

torek, 12.25–13.10

petek, 11.35–12.20

Zule Eva

petek, 12.25–13.10

sreda, 11.35–12.20

Žitnik Jan

četrtek, 9.40–10.25

ponedeljek, 14.05–14.50

Ekonomska šola Ljubljana