Ekonomska šola Ljubljana

Seznam in elektronski naslovi profesorjev

Priimek in ime Predmet e-pošta
Babič Vrečar, Irena ekonomski predmeti irena.vrecar@guest.arnes.si
Bizjak, Blanka matematika blanka.bizjak@gmail.com
Bobič, Martina nemščina martina.bobic@guest.arnes.si
Bulog, Olga biologija olgabulog@gmail.com
Cepuder Sedmak, Jasna angleščina jasna.cepuder-sedmak@guest.arnes.si
Čibej Žagar, Barbara psihologija barbara.cibej-zagar@guest.arnes.si
Damjan, Jasna angleščina jasna.damjan@gmail.com
Flisar, Danilo športna vzgoja, pomočnik ravnateljice danilo.flisar@guest.arnes.si
Izgoršek Bradeško, Mojca slovenščina mojca.izgorsek@guest.arnes.si
Jakovina, Vida zgodovina, sociologija, ekonomska zgodovina vida.jakovina@guest.arnes.si
Jankovič, Jerneja ekonomski predmeti jerneja.jankovic@guest.arnes.si
Jevšek, Jasna ekonomski predmeti jasna.jevsek@guest.arnes.si
Kapus, Sergej matematika sergej.kapus@guest.arnes.si
Katanec, Sandra nemščina sandra.katanec@guest.arnes.si
Kavzar, Borut športna vzgoja info@triumf.si
Kerševan, Nastja ekonomski predmeti nastja.kersevan@guest.arnes.si
Klep, Vlasta laborantka vlasta.klep@guest.arnes.si
Kresevič Skela, Alenka italijanščina alenka.kresevic-skela@guest.arnes.si
Koželj, Ksenija informatika kozelj.ksenija@guest.arnes.si
Levičar, Stanislav ekonomski predmeti stanko.levicar@gmail.com
Maček, Damjana športna vzgoja damjana.macek@guest.arnes.si
Malej Kunaver, Barbara geografija, umetnost, gospod. geografija barbara.malej@gmail.com
Malus, Katja matematika katja.malus@guest.arnes.si
Mandič, Davor ekonomski predmeti, poslovna informatika davor.mandic@guest.arnes.si
Mihelič, Ludvik geografija, zgodovina, likovna umetnost ludvik.mihelic@guest.arnes.si
Mošnik, Franci informatika franci.mosnik@guest.arnes.si
Movrin, Lidija ekonomski predmeti lidija.movrin@guest.arnes.si
Nadu, Tanja slovenščina tanja.nadu@guest.arnes.si
Peruš, Irena ekonomski predmeti irena.perus@gmail.com
Pristov, Barbara ekonomski predmeti barbara.pristov@guest.arnes.si
Pušnar Dobnikar, Saša španščina  sasa.pusnar@guest.arnes.si
Razpotnik, Dušan informatika, poslovna informatika dusan.razpotnik@guest.arnes.si
Resman, Mojca kemija mojca.resman@gmail.com
Sedlar, Danijela športna vzgoja danijela.sedlar@guest.arnes.si
Škofič, Jurka ekonomski predmeti jurka.skofic@guest.arnes.si
Štajer, Andreja zgodovina, psihologija andreja.sebestjen@guest.arnes.si
Upale, Barbara slovenščina barbara.upale@guest.arnes.si
Vidmar Mandič, Breda slovenščina breda.vidmar@guest.arnes.si
Zorić, Maja angleščina maja.zoric@guest.arnes.si
Zule, Eva ekonomski predmeti eva.zule@guest.arnes.si
Žitnik, Jan ekonomski predmeti, poslovna informatika, glasba jan.zitnik1@gmail.com

Ekonomska šola Ljubljana