Ekonomska šola Ljubljana

Seznam in elektronski naslovi profesorjev

Priimek in ime

Predmet

e-pošta

Babič Vrečar Irena

ekonomski predmeti

irena.vrecar@guest.arnes.si

Bizjak Blanka

matematika

blanka.bizjak@gmail.com

Bobič Martina

nemščina

martina.bobic@guest.arnes.si

Bulog Olga

biologija

olgabulog@gmail.com

Cepuder Sedmak Jasna

angleščina

sedmakj@yahoo.com

Čibej Žagar Barbara

psihologija

barbara.cibej-zagar@guest.arnes.si

Damjan Jasna

angleščina

jasna.damjan@gmail.com

Flisar Danilo

športna vzgoja, pomočnik ravnateljice

danilo.flisar@guest.arnes.si

Izgoršek Bradeško Mojca

slovenščina

mojca.izgorsek@guest.arnes.si

Jakovina Vida

sociologija, ekonomski predmeti

vida.jakovina@guest.arnes.si

Jankovič Jerneja

ekonomski predmeti

jerneja.jankovic@guest.arnes.si

Jevšek Jasna

ekonomski predmeti

jasna.jevsek@guest.arnes.si

Kapitler Hana

nemščina

hana.kapitler@guest.arnes.si

Kapus Sergej

matematika

sergej.kapus@guest.arnes.si

Kavzar Borut

športna vzgoja

info3umf@gmail.com

Kerševan Nastja

ekonomski predmeti

nastja.kersevan@guest.arnes.si

Klep Vlasta

laborantka

vlasta.klep@guest.arnes.si

Koželj Ksenija

informatika

ksenija.kozelj@guest.arnes.si

Kresevič Skela Alenka

Italijanščina, umetnost, likovna umetnost

alenka.kresevic-skela@guest.arnes.si

Kržišnik Urška

italijanščina

urska.krzisnik@guest.arnes.si

Levičar Stanislav

ekonomski predmeti

stanko.levicar@gmail.com

Maček Damjana

športna vzgoja

damjana.macek@guest.arnes.si

Malej Kunaver Barbara

geografija, gospod. geografija

barbara.malej@gmail.com

Malus Katja

matematika

katja.malus@guest.arnes.si

Mandič Davor

ekonomski predmeti

davor.mandic@guest.arnes.si

Mencej Rok

ekonomski predmeti

rok.mencej@guest.arnes.si

Mihelič Ludvik

geografija, zgodovina, ekonomska geografija

ludvik.mihelic@guest.arnes.si

Movrin Lidija

ekonomski predmeti

lidija.movrin@guest.arnes.si

Nadu Tanja

slovenščina

tanja.nadu@guest.arnes.si

Peruš Irena

ekonomski predmeti

irena.perus@gmail.com

Pristov Barbara

ekonomski predmeti

barbara.pristov@guest.arnes.si

Pušnar Dobnikar Saša

španščina

sasa.pusnar@guest.arnes.si

Razpotnik Dušan

informatika

dusan.razpotnik@gmail.com

Rebernišek Monika

matematika

monika.rebernisek@guest.arnes.si

Resman Mojca

kemija

mojca.resman@gmail.com

Škerbinc Albina

angleščina, glasba

albina.skerbinc@guest.arnes.si

Štajer Andreja

zgodovina, ekonomska zgodovina

andreja.sebestjen@guest.arnes.si

Upale Barbara

slovenščina

barbara.upale@guest.arnes.si

Velikanje Filipina

športna vzgoja

filipina.velikanje@gmail.com

Vidmar Mandič Breda

slovenščina

breda.vidmar@guest.arnes.si

Zule Eva

ekonomski predmeti

eva.zule@guest.arnes.si

Žitnik Jan

ekonomski predmeti

jan.zitnik1@gmail.com

Ekonomska šola Ljubljana