Ekonomska šola Ljubljana

Seznam in elektronski naslovi profesorjev

Priimek in ime 

Predmet 

e-pošta 

Avbelj Špela  

biologija 

spela.avbelj@presernova.si 

Babič Vrečar Irena 

ekonomski predmeti 

irena.babic-vrecar@presernova.si 

Bizjak Blanka 

matematika 

blanka.bizjak@presernova.si 

Bobič Martina 

nemščina 

martina.bobic@presernova.si 

Bulog Olga 

biologija 

olga.bulog@presernova.si 

Centa Aleš 

športna vzgoja 

ales.centa@presernova.si 

Čibej Žagar Barbara 

psihologija 

barbara.cibej-zagar@presernova.si 

Damjan Jasna 

angleščina 

jasna.damjan@presernova.si 

Delčnjak Jaka 

angleščina, nemščina

jaka.delcnjak@presernova.si 

Flisar Danilo 

športna vzgoja, pomočnik ravnateljice 

danilo.flisar@presernova.si 

Hvala Pelicon Barbara 

angleščina 

barbara.hvala-pelicon@presernova.si 

Izgoršek Bradeško Mojca 

slovenščina 

mojca.izgorsek-bradesko@presernova.si 

Jakovina Vida 

sociologija, zgodovina, ekonomski predmeti 

vida.jakovina@presernova.si 

Jankovič Jerneja 

ekonomski predmeti 

jerneja.jankovic@presernova.si 

Jevšek Jasna 

ekonomski predmeti 

jasna.jevsek@presernova.si 

Kapitler Hana 

nemščina 

hana.kapitler@presernova.si 

Kapus Sergej 

matematika 

sergej.kapus@presernova.si 

Kavzar Borut 

športna vzgoja 

borut.kavzar@presernova.si 

Kerševan Nastja 

ekonomski predmeti 

nastja.kersevan@presernova.si 

Kozar Ema 

ravnateljica 

ema.kozar@presernova.si 

Koželj Ksenija 

informatika 

ksenija.kozelj@presernova.si 

Kralj Simona 

slovenščina 

simona.kralj@presernova.si 

Kresevič Skela Alenka 

italijanščina, umetnost, likovna umetnost 

alenka.kresevic-skela@presernova.si 

Kržišnik Urška 

italijanščina 

urska.krzisnik@presernova.si 

Levičar Stanislav 

ekonomski predmeti 

stanko.levicar@presernova.si 

Maček Damjana 

športna vzgoja 

damjana.macek@presernova.si 

Malej Kunaver Barbara 

geografija, gospod. geografija 

barbara.malej-kunaver@presernova.si 

Malus Katja 

matematika 

katja.malus@presernova.si 

Mandič Davor 

ekonomski predmeti 

davor.mandic@presernova.si 

Mihelič Ludvik 

geografija, zgodovina, ekonomska geografija 

ludvik.mihelic@presernova.si 

Movrin Lidija 

ekonomski predmeti 

lidija.movrin@presernova.si 

Nadu Tanja 

slovenščina 

tanja.nadu@presernova.si 

Peruš Irena 

ekonomski predmeti 

irena.perus@presernova.si 

Pristov Barbara 

ekonomski predmeti 

barbara.pristov@presernova.si 

Pušnar Dobnikar Saša 

španščina 

sasa.pusnar-dobnikar@presernova.si 

Razpotnik Dušan 

informatika 

dusan.razpotnik@presernova.si 

Rebernišek Monika 

matematika 

monika.rebernisek@presernova.si 

Resman Mojca 

kemija 

mojca.resman@presernova.si 

Smrekar Erika 

informatika 

erika.smrekar@presernova.si 

Škedelj Breda 

biologija 

breda.skedelj@presernova.si 

Škerbinc Albina 

angleščina, glasba 

albina.skerbinc@presernova.si 

Štajer Andreja 

zgodovina, ekonomska zgodovina 

andreja.stajer@presernova.si 

Upale Barbara 

slovenščina 

barbara.upale@presernova.si 

Velikanje Filipina 

športna vzgoja 

filipina.velikanje@presernova.si 

Vidmar Mandič Breda 

slovenščina 

breda.vidmar-mandic@presernova.si 

Vodeb Tjaša 

ekonomski predmeti 

tjasa.vodeb@presernova.si 

Vrančič Jana 

kemija 

Jana.vrancic@presernova.si 

Zule Eva 

ekonomski predmeti 

eva.zule@presernova.si 

Žitnik Jan 

ekonomski predmeti 

jan.zitnik@presernova.si 

Ekonomska šola Ljubljana