Ekonomska šola Ljubljana

Dopoldanske govorilne ure so v tednih, ko ni popoldanskih govorilnih ur. Med dopoldanskimi govorilnimi urami so učitelji praviloma v zbornici in so dosegljivi tudi na telefonski številki zbornice 01/200 67 33. Popoldanske govorilne ure za starše so vsako drugo sredo v mesecu od 17.00 do 18.30. V mesecu oktobru, decembru, februarju in juniju ni popoldanskih govorilnih ur. V letošnjem šolskem letu so trije roditeljski sestanki.

Priimek in ime

Govorilne ure za starše

Govorilne ure za dijake

Babič Vrečar Irena

torek, 9.40–10.25

četrtek, 10.40–10.25

Bizjak Blanka

petek, 8.50–9.35

ponedeljek, 10.45–11.30

Bobič Martina

ponedeljek, 9.40–10.25

petek, 8.50–9.35

Bulog Olga

ponedeljek, 11.35–12.20

petek, 12.25–13.10

Centa Aleš

sreda, 11.35–12.20

sreda, 10.45–11.30

Čibej Žagar Barbara

sreda, 10.45–11.30

četrtek, 11.35–12.20

Damjan Jasna

torek, 10.45–11.30

četrtek, 10.45–11.30

Delčnjak Jaka

torek, 10.45–11.30

petek, 11.35–12.20

Hvala Pelicon Barbara

sreda, 11.35–12.20

sreda, 10.45–11.30

Izgoršek Bradeško Mojca

sreda, 10.45–11.30

ponedeljek, 11.35–12.20

Jakovina Vida

ponedeljek, 10.40–11.30

petek, 11.30-12.20

Jankovič Jerneja

četrtek, 11.35–12.20

petek, 10.45–11.30

Jevšek Jasna

petek, 11.35–12.20

četrtek, 9.40–10.25

Kapitler Hana

ponedeljek, 9.40–12.20

petek, 10.45–11.30

Kapus Sergej

torek, 9.40–10.25

petek, 9.40–10.25 

Kavzar Borut

torek, 8.00–8.45

torek, 8.50–9.35

Kerševan Nastja

ponedeljek, 9.40–10.25

četrtek, 11.35–12.20

Koželj Ksenija

ponedeljek, 9.40–10.25

sreda, 11.35–12.20

Kralj Simona

četrtek, 11.35–12.20 

četrtek, 10.45–11.30

Kresevič Skela Alenka

ponedeljek, 9.40–10.25

ponedeljek, 10.45–11.30

Kržišnik Urška

torek, 9.40–10.25

četrtek, 10.45–11.30

Levičar Stanislav

torek, 13.15–14.00

torek, 9.40–10.25

Maček Damjana

sreda, 8.00–8.45

sreda, 8.50–9.35

Malej Kunaver Barbara

ponedeljek, 11.35–12.20

petek, 10.45–11.30

Malus Katja

sreda, 9.40–10.25

torek, 12.25–13.10

Mandič Davor

četrtek, 10.45–11.30

torek, 12.25–13.10

Mihelič Ludvik

torek, 11.35–12.20

ponedeljek, 12.25–13.10

Movrin Lidija

četrtek, 12.25–13.10

četrtek, 9.40–10.25

Nadu Tanja

petek, 9.40–10.25

torek, 10.45–11.30

Peruš Irena

torek, 11.35–12.20

četrtek, 8.50–9.35

Pristov Barbara

ponedeljek, 9.40–10.25

ponedeljek, 8.50–9.35

Pušnar Dobnikar Saša

sreda, 12.20–13.10

sreda, 11.35–12.20

Razpotnik Dušan

petek, 9.40–10.25

petek, 12.25–13.10

Rebernišek Monika

petek, 9.40–10.25

torek, 8.50–9.35

Resman Mojca

ponedeljek, 12.25–13.10

ponedeljek, 13.15–14.00

Smrekar Erika

petek, 11.35–12.20

sreda, 12.25–13.10

Škedelj Breda

sreda, 10.45–11.30

torek, 11.35–12.20

Škerbinc Albina

torek, 13.15–14.00

torek, 11.35–12.20

Štajer Andreja

četrtek, 12.25–13.10

sreda, 9.40–10.25

Upale Barbara

ponedejek, 9.40–10.25

sreda, 8.50–9.35

Velikanje Filipina

torek, 10.45–11.30

petek, 12.25–13.10

Vidmar Mandič Breda

torek, 9.40–10.25

sreda, 8.50–9.35

Vodeb Tjaša

četrtek, 11.35–12.20

sreda, 11.35–12.20

Vrančič Jana

četrtek, 8.50–9.35

torek, 12.25–13.10

Zule Eva

četrtek, 11.35–12.20

petek, 10.45–11.30

Žitnik Jan

torek, 12.25–13.10

sreda, 11.35–12.20

Ekonomska šola Ljubljana