Ekonomska šola Ljubljana

Dopoldanske govorilne ure so v tednih, ko ni popoldanskih govorilnih ur. Med dopoldanskimi govorilnimi urami so učitelji praviloma v zbornici in so dosegljivi tudi na telefonski številki zbornice 01/200 67 33. Popoldanske govorilne ure za starše so vsako drugo sredo v mesecu od 17.00 do 18.30. V mesecu oktobru, decembru, februarju in juniju ni popoldanskih govorilnih ur. V letošnjem šolskem letu so trije roditeljski sestanki.

 

Priimek in ime profesorja/profesorice 

ZA STARŠE 

ZA DIJAKE 

1. 

Avbelj Špela  

petek, 11.35–12.20 

ponedeljek, 10.45–11.30 

2. 

Babič Vrečar Irena 

četrtek, 12.25–13.10 

sreda, 11.35–12.20 

3. 

Bizjak Blanka 

sreda, 8.50–9.35 

sreda, 10.45–11.30 

4. 

Bobič Martina 

ponedeljek, 9.40–10.25  

petek, 9.40–10.25 

5. 

Bremec Petra 

torek, 14.05–14.50 

sreda, 14.05–14.50 

6. 

Čibej Žagar Barbara 

sreda, 14.55–15.40 

ponedeljek, 12.25–13.10 

7. 

Damjan Jasna 

torek, 9.40–10.25 

sreda, 13.15–14.00 

8. 

Delčnjak Jaka 

četrtek, 11.35–12.20 

petek, 8.50–9.35 

9. 

Hvala Pelicon Barbara 

petek, 13.15–14.00   

petek, 11.35–12.20 

10. 

Izgoršek Bradeško Mojca 

četrtek, 10.45–11.30 

torek, 13.15–14.00 

11. 

Jakovina Vida 

ponedeljek, 9.40–10.25 

torek, 11.35–12.20 

12. 

Jankovič Jerneja 

ponedeljek, 11.35–12.20 

torek, 8.50–9.35 

13. 

Jevšek Jasna 

sreda, 9.40–10.25 

petek, 12.25–13.10 

14. 

Kapus Sergej 

sreda, 9.40–10.25 

petek, 12.25–13.10 

15. 

Kavzar Borut 

torek, 8.00–8.45 

ponedeljek, 11.35–12.20 

16. 

Kljun Astrid Ana

ponedeljek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 9.40–10.45 

17. 

Koler Gregor 

ponedeljek, 11.35–12.20 

četrtek, 11.35–12.20 

18.  

Koželj Ksenija 

četrtek, 12.25–13.10 

torek, 9.40–10.25 

19. 

Kralj Simona 

ponedeljek, 8.50–9.35 

četrtek, 8.50–9.35 

20. 

Kresevič Skela Alenka 

četrtek, 11.35–12.20 

sreda, 9.40–10.25 

21. 

Kržišnik Urška 

ponedeljek, 8.50–9.35 

torek, 8.50–9.35 

22. 

Levičar Stanislav 

četrtek, 9.40–10.25 

torek, 9.40–10.25 

23. 

Maček Damjana 

ponedeljek, 8.00–8.45 

ponedeljek, 8.50–9.35 

24. 

Malej Kunaver Barbara 

petek, 12.25–13.10 

ponedeljek, 11.35–12.20 

25. 

Malus Katja 

petek, 11.35–12.20 

sreda, 10.45–11.30 

26. 

Mandič Davor 

sreda, 13.15–14.00 

četrtek, 13.15–14.00 

27. 

Mihelič Ludvik 

ponedeljek, 10.45–11.30 

sreda, 10.45–11.30 

28. 

Movrin Lidija 

četrtek, 9.40–10.25 

petek, 10.45–11.30 

29. 

Nadu Tanja 

torek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 11.35–12.20 

30. 

Novak Orrù Sabina 

petek, 9.40–10.25 

sreda, 12.25–13.10 

31. 

Peruš Irena 

ponedeljek, 10.45–11.30 

petek, 9.40–10.25 

32. 

Pristov Barbara 

petek, 8.00–8.45 

ponedeljek, 8.00–8.45 

33. 

Pušnar Dobnikar Saša 

sreda, 13.15–14.00 

torek, 13.15–14.00 

34. 

Razpotnik Dušan 

petek, 9.40–10.25 

petek, 10.45–11.30 

35. 

Rebernišek Monika 

ponedeljek, 8.50–9.35  

torek, 8.00–8.45 

36. 

Resman Mojca 

ponedeljek, 10.45–11.30 

torek, 9.40–10.25 

37. 

Savić Aleksandra 

sreda, 9.40–10.25 

torek, 10.45–11.30 

38. 

Smrekar Erika 

ponedeljek, 8.50–9.35 

torek, 10.45–11.30   

39. 

Šenica Špela 

četrtek, 14.05–14.50 

četrtek, 13.15–14.00 

40. 

Škedelj Breda 

torek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 10.45–11.30 

41. 

Štajer Andreja 

sreda, 13.15–14.00 

ponedeljek, 8.50–9.35 

42. 

Trampuš Marina 

torek, 11.35–12.20 

petek, 11.35–12.20 

43. 

Upale Barbara 

ponedeljek, 11.35–12.20 

torek, 10.45–11.30 

44. 

Velikanje Filipina 

petek, 13.15–14.00 

petek, 12.25–13.10 

45. 

Vidmar Mandič Breda 

torek, 10.45–11.30 

četrtek, 10.45–11.30 

46. 

Vrančić Jana 

sreda, 11.35–12.20 

sreda, 14.05–14.50 

47. 

Zule Eva 

ponedeljek, 9.40–10.25 

ponedeljek, 12.25–13.10 

48. 

Žitnik Jan 

torek, 8.00–8.45 

torek, 13.15–14.00 

Ekonomska šola Ljubljana