Ekonomska šola Ljubljana

Dopoldanske govorilne ure so v tednih, ko ni popoldanskih govorilnih ur. Med dopoldanskimi govorilnimi urami so učitelji praviloma v zbornici in so dosegljivi tudi na telefonski številki zbornice 01/200 67 33. Popoldanske govorilne ure za starše so vsako drugo sredo v mesecu od 17.00 do 18.30. V mesecu oktobru, decembru, februarju in juniju ni popoldanskih govorilnih ur. V letošnjem šolskem letu so trije roditeljski sestanki.

 

Priimek in ime profesorja/profesorice 

ZA STARŠE 

ZA DIJAKE 

1. 

Andoljšek Suzana 

petek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 10.45–11.30 

2. 

Avbelj Špela  

torek, 10.45–11.30 

sreda, 8.50–9.35 

3. 

Babič Vrečar Irena 

torek, 11.35–12.20 

petek, 12.25–13.10 

4. 

Bizjak Blanka 

sreda, 9.40–10.25 

četrtek, 10.45–11.30 

5. 

Blatnik Marko 

torek, 13.15–14.00 

torek, 11.35–12.20 

6. 

Bobič Martina 

sreda, 12.25–13.10 

ponedeljek, 9.40–10.25 

7. 

Čepin Jerneja 

ponedeljek, 8.50–9.35 

ponedeljek, 9.40–10.25 

8. 

Čibej Žagar Barbara 

petek, 10.45–11.30 

torek, 9.40–10.25 

9. 

Damjan Jasna 

torek, 9.40–10.25 

četrtek, 9.40–10.25 

10. 

Delčnjak Jaka 

četrtek 10.45–11.30 

ponedeljek 10.45–11.30 

11. 

Drinovec Lara 

sreda 12.25–13.10 

četrtek 10.45–11.30 

12. 

Hvala Pelicon Barbara 

ponedeljek, 8.50–9.35 

torek, 9.40–10.25 

13. 

Izgoršek Bradeško Mojca 

sreda, 12.25–13.10 

petek, 10.45–11.30 

14. 

Jakovina Vida 

ponedeljek, 11.35–12.20 

četrtek, 11.35–12.20 

15. 

Jankovič Jerneja 

petek, 11.35–12.20 

sreda, 9.40–10.25 

16. 

Jevšek Jasna 

ponedeljek, 11.35–12.20 

četrtek, 10.45–11.30 

17. 

Kapus Sergej 

četrtek, 9.40–10.25 

četrtek, 10.45–11.30 

18.  

Kavzar Borut 

torek, 10.45–11.30 

sreda, 10.45–11.30 

19. 

Koler Gregor 

petek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 11.35–12.20 

20. 

Koželj Ksenija 

petek, 10.45–11.30 

sreda, 10.45–11.30 

21. 

Kralj Simona 

četrtek, 9.40–10.25 

sreda, 10.45–11.30 

22. 

Kresevič Skela Alenka 

sreda, 12.25–13.10 

torek, 9.40–10.25 

23. 

Kržišnik Urška 

torek, 11.35–12.20 

ponedeljek, 10.45–11.30 

24. 

Levičar Stanislav 

četrtek, 8.50–9.35 

petek, 8.50–9.35 

25. 

Maček Damjana 

sreda, 8.00–8.45 

sreda, 8.50–9.35 

26. 

Malej Kunaver Barbara 

petek, 11.35–12.20 

petek, 10.45–11.30 

27. 

Malus Katja 

petek, 9.40–10.25 

četrtek, 11.35–12.20 

28.  

Mandič Davor 

petek, 12.25–13.10 

torek, 8.50–9.35 

29. 

Marolt Lavrič Irena 

petek, 11.35–12.20 

četrtek, 9.40–10.25 

30. 

Mihelič Ludvik 

torek, 9.40–10.25 

ponedeljek, 14.05–14.50 

31. 

Movrin Lidija 

četrtek, 9.40–10.25 

ponedeljek, 9.40–10.25 

32. 

Nadu Tanja 

ponedeljek, 11.35–12.20 

torek, 10.45–11.30 

33. 

Peruš Irena 

ponedeljek, 10.45–11.30 

petek, 10.45–11.30 

34. 

Pristov Barbara 

ponedeljek, 9.40–10.25 

četrtek, 12.25–13.10 

35. 

Pušnar Dobnikar Saša 

četrtek, 10.45–11.30 

torek, 13.15–14.00 

36. 

Razpotnik Dušan 

petek, 12.25–13.10 

četrtek, 11.35–12.20 

37. 

Resman Mojca 

četrtek, 11.35–12.20 

ponedeljek, 9.40–10.25 

38. 

Smrekar Erika 

petek, 9.40–10.25 

petek, 8.50–10.35 

39. 

Šenica Špela 

sreda, 11.35–12.20 

torek, 10.45–11.30 

40. 

Škerbinc Albina 

petek, 9.40–10.25 

ponedeljek, 8.50–9.35 

41. 

Štajer Andreja 

sreda, 10.45–11.30 

petek, 11.35–12.20 

42. 

Trampuš Marina 

torek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 10.45–11.30 

43. 

Upale Barbara 

ponedeljek, 10.45–11.30  

torek, 11.35–12.20 

44. 

Velikanje Filipina 

sreda, 11.35–12.20 

sreda, 10.45–11.30 

45. 

Vidmar Mandič Breda 

torek, 10.45–11.30  

četrtek, 10.45–11.30 

46. 

Zule Eva 

četrtek, 10.45–11.30 

ponedeljek, 10.45–11.30 

47. 

Žitnik Jan 

sreda, 7.15–8.00 

sreda, 11.35–12.20 

Ekonomska šola Ljubljana