Ekonomska šola Ljubljana

Seznam in elektronski naslovi profesorjev

UČITELJSKI ZBOR 

 

 

Priimek in ime 

Predmet 

e-pošta 

1. 

Avbelj Špela  

biologija 

spela.avbelj@presernova.si 

2. 

Babič Vrečar Irena 

ekonomski predmeti 

irena.babic-vrecar@presernova.si 

3. 

Bizjak Blanka 

matematika 

blanka.bizjak@presernova.si 

4. 

Bobič Martina 

nemščina 

martina.bobic@presernova.si 

5. 

Bremec Petra 

ekonomski predmeti 

petra.bremec@presernova.si 

6. 

Čibej Žagar Barbara 

psihologija 

barbara.cibej-zagar@presernova.si 

7. 

Damjan Jasna 

angleščina 

jasna.damjan@presernova.si 

8. 

Delčnjak Jaka 

angleščina 

jaka.delcnjak@presernova.si 

9. 

Flisar Danilo 

športna vzgoja, pomočnik ravnateljice 

danilo.flisar@presernova.si 

10. 

Hvala Pelicon Barbara 

angleščina 

barbara.hvala-pelicon@presernova.si 

11.

Ivanič Demará

angleščina

demara.ivanic@presernova.si

12. 

Izgoršek Bradeško Mojca 

slovenščina 

mojca.izgorsek-bradesko@presernova.si 

13. 

Jakovina Vida 

sociologija 

vida.jakovina@presernova.si 

14. 

Jankovič Jerneja 

ekonomski predmeti 

jerneja.jankovic@presernova.si 

15. 

Jevšek Jasna 

ekonomski predmeti 

jasna.jevsek@presernova.si 

16. 

Kapus Sergej 

matematika 

sergej.kapus@presernova.si 

17. 

Kavzar Borut 

športna vzgoja 

borut.kavzar@presernova.si 

18.

Kljun Astrid Ana

glasba

astridana.kljun@presernova.si

19.

Koler Gregor

nemščina

gregor.koler@presernova.si

20. 

Kozar Ema 

ravnateljica 

ema.kozar@presernova.si 

21. 

Koželj Ksenija 

informatika 

ksenija.kozelj@presernova.si 

22. 

Kralj Simona 

slovenščina 

simona.kralj@presernova.si 

23. 

Kresevič Skela Alenka 

Italijanščina, umetnost, likovna umetnost 

alenka.kresevic-skela@presernova.si 

24. 

Kržišnik Urška 

Italijanščina, ekonomski predmeti 

urska.krzisnik@presernova.si 

25. 

Levičar Stanislav 

ekonomski predmeti 

stanko.levicar@presernova.si 

26. 

Maček Damjana 

športna vzgoja 

damjana.macek@presernova.si 

27. 

Malej Kunaver Barbara 

geografija, gospod. geografija 

barbara.malej-kunaver@presernova.si 

28. 

Malus Katja 

matematika 

katja.malus@presernova.si 

29. 

Mandič Davor 

ekonomski predmeti 

davor.mandic@presernova.si 

30. 

Mihelič Ludvik 

geografija, zgodovina, ekonomska geografija 

ludvik.mihelic@presernova.si 

31. 

Movrin Lidija 

ekonomski predmeti 

lidija.movrin@presernova.si 

32. 

Nadu Tanja 

slovenščina 

tanja.nadu@presernova.si 

33.

Novak Orrú Sabina

ekonomski predmeti

sabina.novak-orru@presernova.si

34. 

Peruš Irena 

ekonomski predmeti 

irena.perus@presernova.si 

35. 

Pristov Barbara 

ekonomski predmeti 

barbara.pristov@presernova.si 

36. 

Pušnar Dobnikar Saša 

španščina 

sasa.pusnar-dobnikar@presernova.si 

37. 

Razpotnik Dušan 

informatika 

dusan.razpotnik@presernova.si 

38. 

Rebernišek Monika 

matematika 

monika.rebernisek@presernova.si 

39. 

Resman Mojca 

kemija 

mojca.resman@presernova.si 

40. 

Savić Aleksandra 

angleščina 

aleksandra.savic@presernova.si 

41.  

Smrekar Erika 

informatika 

erika.smrekar@presernova.si 

42 

Šenica Špela 

športna vzgoja 

spela.senica@presernova.si 

43. 

Škedelj Breda 

biologija 

breda.skedelj@presernova.si 

44. 

Škerbinc Albina 

angleščina, glasba 

albina.skerbinc@presernova.si 

45. 

Štajer Andreja 

zgodovina, ekonomska zgodovina 

andreja.stajer@presernova.si 

46.

Trampuš Marina

ekonomski predmeti

marina.trampus@presernova.si

47. 

Upale Barbara 

slovenščina 

barbara.upale@presernova.si 

48. 

Velikanje Filipina 

športna vzgoja 

filipina.velikanje@presernova.si 

49. 

Vidmar Mandič Breda 

slovenščina 

breda.vidmar-mandic@presernova.si 

50. 

Vodeb Tjaša 

ekonomski predmeti 

tjasa.vodeb@presernova.si 

51. 

Vrančič Jana 

kemija 

jana.vrancic@presernova.si 

52. 

Zule Eva 

ekonomski predmeti 

eva.zule@presernova.si 

53. 

Žitnik Jan 

ekonomski predmeti 

jan.zitnik@presernova.si 

OSTALI ZAPOSLENI 

 

 

Priimek in ime 

Predmet 

e-pošta 

1. 

Colja Katja 

knjižničarka 

katja.colja@presernova.si 

2. 

Žura Špela 

svetovalna delavka 

spela.zura@presernova.si 

3. 

Šantl Katja 

tajnica 

katja.santl@presernova.si 

4. 

Narobe Romana 

računovodkinja 

romana.narobe@presernova.si 

5. 

Koščak Uroš 

hišnik 

uros.koscak@presernova.si 

 

Ekonomska šola Ljubljana